Avrupa Birliği tarafından
finanse edilmektedir

Bu web sitesi, Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Goethe-Institut Istanbul sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

ATÖLYE #3
Kültür: Nasıl Çalışır? Nasıl Çalışılır? Atölyesi

İçerik tasarımı akademisyen ve araştırmacı Ayça İnce ile işbirliği içinde gerçekleştirilen Kültür: Nasıl Çalışır? Nasıl Çalışılır? Atölyesi, kültürün gündelik hayatın içinde yer bulan popüler, yüksek, alt vb. anlamlarına ve disiplinler arası veya üstü incelemelere odaklandı.

Sunumların kayıtları yayında!

19, 20, 26 MART 2022
ATÖLYE #2
İzleme ve Değerlendirme Atölyesi

Yürütücülüğünü ve içerik tasarımını Başak Tuğsavul ve Musa Çopur’un üstlendiği İzleme ve Değerlendirme Atölyesi’nde, proje izleme, gösterge belirleme, veri toplama, değerlendirme, raporlama gibi başlıklar ele alındı. Atölye aracılığıyla sanatçıların, kültür sanat girişimlerinin ve sivil toplum örgütlerinin izleme ve değerlendirme konusunda teknik bilgi ve becerilerinin arttırılması hedeflendi.

5, 6 MART 2022
ATÖLYE #1
Kültür: Kimin? Nasıl? Neyle?

Atölye kapsamında, Ayfer Bartu Candan, Levent Soysal ve Merve Bedir birer sunum gerçekleştirdi ve katılımcıların sorularını yanıtladı. Aylin Vartanyan tüm güne yayılan uygulamalı bir çalışma yürüttü.

Sunumların tamamının kayıtlarına ve üç gün süren atölyeden kesitlerin yer aldığı 72 dakikalık bir özet videoya buradan ulaşabilirsiniz.

29, 30 OCAK, 5 ŞUBAT 2022

Öğrenme Alanı Giriş

Lütfen kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinizi ve
CultureCIVIC Öğrenme Alanı şifrenizi giriniz.

Geri Dön