Avrupa Birliği tarafından
finanse edilmektedir

Bu web sitesi, Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Goethe-Institut Istanbul sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Eşikte Birlikte: Sanatçılar Küratörler

17 - 23 Temmuz 2023

Atölye#5 Eşikte Birlikte Atölyesi - Sanatçılar
Atölye#6 Eşikte Birlikte Atölyesi - Küratörler

18 - 45 yaşları arasındaki sanatçılar, küratörler, sanatçı ve küratör adayları ile gerçekleşen Eşikte Birlikte: Sanatçılar Küratörler başlıklı atölye, genç sanatçı ve küratörlerin birlikte ve birbirinden öğrenerek çalışabileceği bir ortak üretim alanı oluşturmayı, sürdürülebilir ilişkiler için iletişim olanakları açmayı ve alandaki meseleleri beraberce tartışmayı hedefledi. 

Hem küratöryel, hem sanatsal meselelerin tartışıldığı, sanatçıların ve küratörlerin bir arada atölyelere katıldığı yoğun bir çalışma programı oldu. Katılımcılar için hem iletişim ağları oluşturma, hem de güncel sanatçı programları ve fonları üzerine bilgi edinme, portfolyolarını geliştirme ve açık çağrılar ile eğitim programlarına başvuruları üzerine birlikte düşünme fırsatı yaratabilmek için farklı bakış açıları ile teori ve pratik temelli atölyeler yürütüldü, tartışma platformları oluşturuldu.

Program

ÇİZELGE

Kapak fotoğrafı: Nesin Sanat Köyü

Bu sayfa 24 Mayıs 2023 tarihinde yayına alındı.
Son güncelleme: 20 Şubat 2024

CultureCIVIC Öğrenme Alanı’na giriş yapmak için
üye olmak gerekiyor!

E-posta adresinizi yazarak Öğrenme Alanı kaydınızı hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Lütfen tüm alanları doldurunuz.

Lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Yazdığınız şifreler aynı değil, lütfen yeniden deneyin.

Şifreniz en az 6 karakter olmalı.

Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.

Bu e-posta adresiyle daha önce kayıt olunmuş, giriş yap.

Kullanıcı oluşturulamadı.

Lütfen gizlilik politikamızı onaylayınız.

Goethe-Institut Istanbul iştiraki CultureCIVIC: Kültür Sanat Destek Programı tarafından, Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okumuş ve bilgilendirilmiş olarak; rızamı geri çekene kadar, kişisel verilerimin iletişim ve pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası amacıyla; sunulan hizmetlerin beğenilerime, ilgi alanlarıma ve kullanım alışkanlıklarıma göre özelleştirilmesi için işlenmesini, yukarıda belirtilen iletişim bilgilerime etkinlik, davet, promosyon, tanıtım, kampanya içerikli e-mail vb. ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçlarla kullanılmasını, yurtiçinde ve uygun güvenlik önlemleri ile yurtdışında işlenmesini ve saklanmasını ve CultureCIVIC: Kültür Sanat Destek Programı’nın tarafıma gönderim sağlaması ve yukarıda bahsi geçen faaliyetleri gerçekleştirebilmesi için hizmet aldığı ve işbirliği yaptığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.

ZATEN ÜYEYİM, GİRİŞ YAP