Avrupa Birliği tarafından
finanse edilmektedir

Bu web sitesi, Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Goethe-Institut Istanbul sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

ATÖLYE #4-5
17 - 23 TEMMUZ 2023
Eşikte Birlikte: Sanatçılar Küratörler

Hem küratöryel, hem sanatsal meselelerin tartışıldığı, sanatçıların ve küratörlerin bir arada atölyelere katıldığı yoğun bir çalışma programı

ATÖLYE #3
Kültür: Nasıl Çalışır? Nasıl Çalışılır? Atölyesi

İçerik tasarımı akademisyen ve araştırmacı Ayça İnce ile işbirliği içinde gerçekleştirilen Kültür: Nasıl Çalışır? Nasıl Çalışılır? Atölyesi, kültürün gündelik hayatın içinde yer bulan popüler, yüksek, alt vb. anlamlarına ve disiplinler arası veya üstü incelemelere odaklandı.

Sunumların kayıtları yayında!

19, 20, 26 MART 2022
ATÖLYE #2
İzleme ve Değerlendirme Atölyesi

Yürütücülüğünü ve içerik tasarımını Başak Tuğsavul ve Musa Çopur’un üstlendiği İzleme ve Değerlendirme Atölyesi’nde, proje izleme, gösterge belirleme, veri toplama, değerlendirme, raporlama gibi başlıklar ele alındı. Atölye aracılığıyla sanatçıların, kültür sanat girişimlerinin ve sivil toplum örgütlerinin izleme ve değerlendirme konusunda teknik bilgi ve becerilerinin arttırılması hedeflendi.

5, 6 MART 2022
ATÖLYE #1
Kültür: Kimin? Nasıl? Neyle?

Atölye kapsamında, Ayfer Bartu Candan, Levent Soysal ve Merve Bedir birer sunum gerçekleştirdi ve katılımcıların sorularını yanıtladı. Aylin Vartanyan tüm güne yayılan uygulamalı bir çalışma yürüttü.

Sunumların tamamının kayıtlarına ve üç gün süren atölyeden kesitlerin yer aldığı 72 dakikalık bir özet videoya buradan ulaşabilirsiniz.

29, 30 OCAK, 5 ŞUBAT 2022

Öğrenme Alanı Şifremi Unuttum

Lütfen kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinizi yazınız, yeni şifre belirlemeniz için bu adrese bir e-mail gönderilecek.

Lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Bu e-posta adresiyle üyeliğiniz bulunmuyor, yeni üyelik oluştur.

Yeni şifre belirlemeniz için e-posta adresinize bir email gönderildi, lütfen e-postanızı kontrol ediniz. 1-2 dakika içinde email gelmezse, Spam/Gereksiz Posta Kutusunu da kontrol ediniz, email adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun.

Geri Dön